♡ Friends Always And Forever ♡

Dobrodosli na 4um o prijateljstvu i svađama, mi smo tu da vam pomognemo rješiti ih !

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???

Go down 
Autor/icaPoruka
**Tami**
Admin
Admin

Broj postova : 552

PostajNaslov: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   sub kol 07, 2010 2:45 pm

Pa jeste ili niste???
Kako je to fukcjonisalo ???
Da li je veza dugo trajala tj. dali je uspela/???

Početnik
Početnik

Broj postova : 49

PostajNaslov: Re: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   sub kol 07, 2010 6:11 pm

iskreno meni su glupe te veze preko neta,daleko od ociju daleko od srca.moze decko da vam se sivdja ali da bude nesto vise od prijatelja?nema sanse!iako znam djevojku koja je svog momka upoznala na facebook i cija je veza uspjela i sada su muz i zena
[Vrh] Go down
Korisnički profil
marija <3
Admin
Admin

Broj postova : 145

PostajNaslov: Re: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   čet kol 12, 2010 8:26 pm

*M*E*L*I*S*A* je napisao/la:
iskreno meni su glupe te veze preko neta,daleko od ociju daleko od srca.moze decko da vam se sivdja ali da bude nesto vise od prijatelja?nema sanse!iako znam djevojku koja je svog momka upoznala na facebook i cija je veza uspjela i sada su muz i zena

i ja znam nekoliko takvih ljudi ali za mene to nije....slazem se sa tobom....moze decko da bude i lep i zgodan al otkud ti znas kakav je prijatelj?? :00
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Little_Candy_Diva*
Početnik
Početnik

Broj postova : 82
Godine : 21

PostajNaslov: Re: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   pet kol 27, 2010 10:16 am

Nisam i mislim da je to glupo.Msm. kome to pade napamet...xD
[Vrh] Go down
Korisnički profil
♥Tina♥
Admin
Admin

Broj postova : 158

PostajNaslov: Re: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   pet kol 27, 2010 2:47 pm

Imala sam...xD Glupo je...xD
Funkionisalo je super,kada smo trebali da se vidimo,nekoliko dana pre toga smo se posvadjali...xD
Daleko od ociju,daleko od srca...xD Msm ono nista posebno.....Msm volis ti njega onako bas slicno kao i ostale drugove i drugarice sa neta,niss posebno...

Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   

[Vrh] Go down

Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Traktor šumski IMT 5131 opća tema