♡ Friends Always And Forever ♡
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♡ Friends Always And Forever ♡

Dobrodosli na 4um o prijateljstvu i svađama, mi smo tu da vam pomognemo rješiti ih !
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Empty
PostajNaslov: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Icon_minitimesub kol 07, 2010 2:45 pm

Pa jeste ili niste???
Kako je to fukcjonisalo ???
Da li je veza dugo trajala tj. dali je uspela/???
[Vrh] Go down
*M*E*L*I*S*A*
Početnik
Početnik
*M*E*L*I*S*A*


Broj postova : 49
Join date : 07.08.2010

Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Icon_minitimesub kol 07, 2010 6:11 pm

iskreno meni su glupe te veze preko neta,daleko od ociju daleko od srca.moze decko da vam se sivdja ali da bude nesto vise od prijatelja?nema sanse!iako znam djevojku koja je svog momka upoznala na facebook i cija je veza uspjela i sada su muz i zena
[Vrh] Go down
marija <3
Admin
Admin
marija <3


Broj postova : 145
Join date : 02.08.2010

Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Icon_minitimečet kol 12, 2010 8:26 pm

*M*E*L*I*S*A* je napisao/la:
iskreno meni su glupe te veze preko neta,daleko od ociju daleko od srca.moze decko da vam se sivdja ali da bude nesto vise od prijatelja?nema sanse!iako znam djevojku koja je svog momka upoznala na facebook i cija je veza uspjela i sada su muz i zena

i ja znam nekoliko takvih ljudi ali za mene to nije....slazem se sa tobom....moze decko da bude i lep i zgodan al otkud ti znas kakav je prijatelj?? :00
[Vrh] Go down
*Little_Candy_Diva*
Početnik
Početnik
*Little_Candy_Diva*


Broj postova : 82
Join date : 26.07.2010
Godine : 27
Lokacija : U do NOT care...:P

Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Icon_minitimepet kol 27, 2010 10:16 am

Nisam i mislim da je to glupo.Msm. kome to pade napamet...xD
[Vrh] Go down
♥Tina♥
Admin
Admin
♥Tina♥


Broj postova : 158
Join date : 25.03.2010

Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Icon_minitimepet kol 27, 2010 2:47 pm

Imala sam...xD Glupo je...xD
Funkionisalo je super,kada smo trebali da se vidimo,nekoliko dana pre toga smo se posvadjali...xD
Daleko od ociju,daleko od srca...xD Msm ono nista posebno.....Msm volis ti njega onako bas slicno kao i ostale drugove i drugarice sa neta,niss posebno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???   Da li ste nekada  imali decka/curu preko neta??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako izgleda svadja preko neta???
» Da li ste se preko neta upoznali nekog pedofila???
» Da li ste se nekada posvadjali sa nekim prijateljem sa neta/???
» Da li se nekada bili ljubomorni na vasu bff??
» Da li nekada pricate sa svojim bivsim prijateljima???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
♡ Friends Always And Forever ♡ :: Perijateljstvo :: Net Prijatelji-
Forum(o)Bir: