♡ Friends Always And Forever ♡
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♡ Friends Always And Forever ♡

Dobrodosli na 4um o prijateljstvu i svađama, mi smo tu da vam pomognemo rješiti ih !
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pa kako je doslo do svadje ???

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

Pa kako je doslo do svadje ??? Empty
PostajNaslov: Pa kako je doslo do svadje ???   Pa kako je doslo do svadje ??? Icon_minitimesub kol 07, 2010 3:02 pm

Kako je doslo do svadje da se vi vise nikada nedruzite???
[Vrh] Go down
marija <3
Admin
Admin
marija <3


Broj postova : 145
Join date : 02.08.2010

Pa kako je doslo do svadje ??? Empty
PostajNaslov: Re: Pa kako je doslo do svadje ???   Pa kako je doslo do svadje ??? Icon_minitimečet kol 12, 2010 10:34 pm

ma mrzi me da sada objasnjavam....
[Vrh] Go down
*Little_Candy_Diva*
Početnik
Početnik
*Little_Candy_Diva*


Broj postova : 82
Join date : 26.07.2010
Godine : 27
Lokacija : U do NOT care...:P

Pa kako je doslo do svadje ??? Empty
PostajNaslov: Re: Pa kako je doslo do svadje ???   Pa kako je doslo do svadje ??? Icon_minitimepet kol 27, 2010 10:23 am

Ovako one su pre bile super,ali je jedna imala dečka pa je umislila da je riba.Ukurčila se i počela da se ponaša kao prava fuxa,druži se sa drugima a nama se nije ni javila kad je došla sa mora.Kaže ona nama:"Mi se sa vama ne bismo družile da nam ne ulazite na fejs." ili "Ja sa kim sam god htela ja sam bila sa njim."Msm ona ne zna da su nju svi samo ložili i da je prvi dečko nije ni voleo.Bolesnik! Laughing
[Vrh] Go down
♥Tina♥
Admin
Admin
♥Tina♥


Broj postova : 158
Join date : 25.03.2010

Pa kako je doslo do svadje ??? Empty
PostajNaslov: Re: Pa kako je doslo do svadje ???   Pa kako je doslo do svadje ??? Icon_minitimepet kol 27, 2010 2:59 pm

Umislila je da samo moram da se druzim sa njom xDD Mrzi me da objasnjavam,drago mi je sto se vise ne druzimo...xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pa kako je doslo do svadje ??? Empty
PostajNaslov: Re: Pa kako je doslo do svadje ???   Pa kako je doslo do svadje ??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pa kako je doslo do svadje ???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako se trenutno osećaš?
» Kako izgleda svadja preko neta???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
♡ Friends Always And Forever ♡ :: Perijateljstvo :: Bivsi Prijatelji-
Forum(o)Bir: