♡ Friends Always And Forever ♡
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♡ Friends Always And Forever ♡

Dobrodosli na 4um o prijateljstvu i svađama, mi smo tu da vam pomognemo rješiti ih !
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 *** Tami Dnevnik ***

Go down 
Autor/icaPoruka
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

*** Tami Dnevnik *** Empty
PostajNaslov: *** Tami Dnevnik ***   *** Tami Dnevnik *** Icon_minitimepon kol 09, 2010 1:24 pm

Ja sam Tamara zovu me Tami imam mladju sestru... 09.08.2010
97.sam godiste volim da izlazim i da se druzim....obozavam Rbd ,a najvise volim Any...
Volim fudbal omiljei fudbaler mi je Milos Krasic i volela bi da ga upoznam...
U slobodno vreme volim da slusam muziku pevam i gledam filmove obicno Horor...volim da citam horor price...... itd....


****I've become so numb I can't feel you there
Become so tired so much more aware
I'm becoming this all I want to do
Is be more like me and be less like you****

*** Tami Dnevnik *** Hjikjf
[Vrh] Go down
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

*** Tami Dnevnik *** Empty
PostajNaslov: Re: *** Tami Dnevnik ***   *** Tami Dnevnik *** Icon_minitimečet kol 12, 2010 3:19 pm

09. 08. 2010

Pa niss ko po obicaju bili kao i obicno sedela sma kkuci i gledala neki film... i tako ceo dan... Uvece sam otisla sa Tinom u grad....Posto turnir nije bilo bila je neka slava.. kao gracka.. Pa su se svi tamo zezali igrali kolo xexexe Sto je najbolje od svega delili su besplatno pivo ( xexexex) Kad smo dolse Tina i ja srele smo onog hip hop lika.. sedeo je ssa drustvom i prosle smo pored njega...Kasnije smo srele kiku ( moju sestru) i Anu ( njenu drugaricu pa smo se setale sve zajedno... Oda smo zezale neke fudbalere iz hotela.. Bilo je zbavno... Kasnije smo trazile od jednog decka d aide da nam uzme besplatno pivo..Alion nije smeo.. Itd bilo nam je super...

10. 08. 2010

E ovako dan je u pocetku bio dosadan ... a posle je bilo bas extra.. Tina i ja smo otisle u grad.. ko po obicaju.... Smejale smo se ( uuuhhhhhhhm gledale turnir) kOo po obicaju kasnile... oda je doSAO ONAJ (HIP HOP LIK...) pA poSto nije bilo mesta pored nas seo je blizu nas pored nekog coveka.. i stalno nas je gledao i oda kad se ja okrenem on skrene kao pogled.. xexexexexe koj biser ... Kad se zavrsijo turnir Tina i ja smo posle da se setamo (xexexex) i odjednom ja naleteo jedan autobus i bas npored nje poceo da ispusta nesto i to se mnogo jako culo (xexxeex i Tina se uplasila i saplela se. ... ) xeexex to je bilo bas semsno .. Srca nije joj bilo nista ljubi je majka...) i9 od sada stalno kad prodjemo pored tog mesta ja joj kazem da predje na drugu stranu jer ako prodje autobus naj****a je.... Posle smo posto je vanja imala guzvu i nije imala fornete otisle kod koleta po pljeskavicu.. Oda je od jednom iz vece izasao moj bivsi decko koj uzas.... strasno...Da cim smo uzele pljeskavice otisle smo na kej i sele na jednu klupu.. Onda je doslo jedno kuce pa nas je gledalo.. i kad mu je Tina htela da mu da da jede onno je otislo koja ispaljotka..xexxex E oda smo ponovo otisle da se setemao i srele onog hip hop lika.. isao je isprewd nass i oda je Tina ubrzala ali on nam se javio i rejkao je>>>

On : Dobro vece
Mi: dobro vece
on: Kako ste ??
Mi : Dobro smo hvala na pitanju .. vi??
On a ??
Mi : Vi??
On: nije lose...
xexex i oda me je Tina celo vece zezala za njega i sad me zeza eto trako je proslo to vece...
11 .08 2010.
Dan je poceo obicno .. Oda sam otisla kod sestre kike i igrale smo tablice pa smo pevale.. xexexex oda sam razbila casu slucajno ( pa se baba Petra drala na mene) xexexe.... Posle smo igrali pikado kad sma se vratila kuci cula sma se sa Tinom.. Pa smo se spremile i ko po obicaju opet kasnile na turnir... Sedele smo tamo i gledale utakmicu.... Oda sma ja otisla po kokice.. a zatim je tina pocela nesto da prica sto se desavalo kad sam ja bila bolesna.. i ja i ona smo se kidale i ona vise od mene.. Oda je dosao hip hop lik ali Tina ga ko po obicaju nije spazila pa se smejala i smejala.. strasno ma prica ona svoje.. itd.... On je bio nesto nervozan tako da je odmah posle jedne utakmice otisao nzm ... sta mu je bilo stvarno jedna maca sto je sedela pored nas pitala ga je zasot si nervozan... Onda je Tina otilsa coca colu pa smo osvojile poklon jessssssss xexexxe... Posle kad se zavsio turnir sdele smo na tribine oda je moja sestra pisala jednom Zecu koj se meni ranoje svidjao i on je pitao da se vide... Pa smo 0onda to rekle Gici itd.. Pomogle smo joj da ode da se vide... Tina je isla sa njom bilo je sve tako smesno io zabavno .. Mi smo ostale sede le smo tu sa Gicom ,anom i tozom cigom Blagojem .. Markom itd... i smejali se i zezali naravno cuvai smo Lazu oko toga se tina najvise trudila.. I posle sam ja mislila da smam dobila ccc... pa smo posle kuci ... itd... E da i BOSKO SE OSISAO BAS STETA SAD JE RUZAN MSM BAR TAKO tINA KAZE E DA AE SAD CAO PA SE VIDIMO SUTRA....

****
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone
Holla if you feel that you've been down the same road****

*** Tami Dnevnik *** Thttht

Uploaded with ImageShack.us
[Vrh] Go down
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

*** Tami Dnevnik *** Empty
PostajNaslov: Re: *** Tami Dnevnik ***   *** Tami Dnevnik *** Icon_minitimesri kol 18, 2010 1:18 am

Exxxx... ko po obicaju Tina i ja smo bile na plazu.. vratile smo se ranije i spremile se za turnir to je bilo poslednje vece...... otisle smo dole Tina se kidala smejale smo se.... Sele smo da blizu Nixia .. Naravno ja nisam znala Tina se svo vreme dopisivala sa njim... Oda nije tela da mi kaze da ide da se vidi sa njim nego mi je rekla da ide do prodavnice... Ali ja sam naravno pametna pa sam ukapirala da njega nema odjednom njega nema ,,,a nema ni nje.... ( pametna glavica) xexxexexe nis posle kad se zavrsio turnir ostali smo na tribine i moja sestra kika je otisla da se vidi sa jednim deckom naravno Tina je otislla sa njom do pola...xexex to vece je bilo extra zezali smo se itd
13.08.2010











14.08.2010
E Tina i ja smo se pomirile pa smo otisle na plazu..... tamo smo sedele do kasno... Kad smo se vratile izasle smo na ulicu medjutim nikog nije bilo... Oda nas je moja sestra zvala oko 23:00 dda idemo u grad i mi smo dosle... Sedele smo tamo na tribine sa jos nekima i zezali se.... Oda su posle moja estra i Anan posle kuci ,,,a Tina i ja smo ostale jos malo... Bilo je zanimljio smejali smo se neki su pored nas pevali i bili su pijani.... Ima jedan decko koj je mnogo lep msm svidja mi se.... ( a Tina i kika odmah sve shvataju ozbiljo msm strasno)a on mi se samo svidja... E da i videla sma onog hip -hop lika....

15.08.2010
Ustala sam ujutru i zvala Tinu da idem na plazu....Uvece je na plazi trebala da bude neka zurka tako da su oni tamo sve spremali za zurku pustali su nam muziku....bILO JE BAS EXTRA.. Onda je dosla Ana... i kupale smo se....E da i Tini se svida jedan decko sto ima pirsing... i loknastu kosu....pa kad je on poso ona je glumila da joj nedostaje... ( glupirala se xexexeexxe) i tako svaki dan... Oda sma je ja zezala da ce on da dodje na zurku... Posle ke pocelo da grmi i posle smo sa plaze.... Kad sam stigla kuci istusirala sam se i otisla kod kike.. igrale smo karte itd... Kad sanm se vratila bila sma na netu itd..

****DOVOLJAN JE BIO NJEN OSMEH ZAR NE ZA DRUGOVE STO ZNAJU DA DELE BAS SVE
GLEDAJU ZVEZDE I ZAKLINJU SE SVI ZA JEDNOG I JEDAN ZA SVE TE NOCI SMO SE POTUKLI
ZBOG NJE ****



Kad sma ustala mama mi je rekla da dolazi Gaga ( moja tetka) sa decom oda je dosla i moja sestra....Kika ona je starija od mene.... Gaga kuku nepusta na plazu zbog prljave vode ali je oja mama nekako ubedila da je pusti...Oda sma zvala Tinu da joj kazem.. i posle smo tamo nam je bilo extra kupale smo se...zezale se...Ksnije je dosla Kaya a oda posel i decko koj se meni malo dja sa deckom koji se kiki dja... xexexeexexxexexe Kada smo trebali da udjemo u vodi dosao je i dcko koji mi se dja posto je voda hladna polako smo ulazili..U vodi ima veliko kamenje i on se sapleo i zamalo da pdne pa se zadrzao za mene...(xexeexex)
On:Ovde ima bas veliko kamenje
Ja : Da ima msm pazi da nepadnes
On : Ma necu nego nisam znao joj bas boli!!!!
Ja :Pa polako....
On: Izvini sto sam te povukao!!!
Ja: Ma nisssta....
On:
Ja:
Xexexexxexe Bilo mi je extra..... A Tina je svo vreme zezala onog i glumila ja sam crkla od smexa...evo i sad mi dodje da se smejem....Kika ahhhh ona balavi za onim njenim samo mu se priblizava ..staces kad se covek zaljubi samo glavu sto neizgubi...EEEEEEE a najvis mi je prijalo kad me Tina nosi po vodi a ja uzivam i smao mi jos limunada treba...(xeeee) Posle kad su bile gldne bila sam po cipsssss sa kikom itddd... Kika i ja smo posle ranije kuci dok su Kaya i Tina ostale duze.. Kad sma stigla kuci kupala sam se i otisla sma kod Kike posle sam sa Tinom isla kod njenog brata kuci posto on nije mogao da dodje jer je bi kao slomljen od teretane...itd Dan je prosao extra...

17.08.2010
Pa ustala sam... Oda me je Tina zvala da idemo na plazu ali ja nisam mogla posto kika nije smela i oda sma ostala sa njom jer ona jos malo pa ide.... Otisla sma kod baba Petre ona nam je tamo kuvala kafu i gledlaa na m u solju (msm strava ee) Kaze ovako imas neki dug put ides na put... Imas srecu i veliki uspeh imas slovo (I) -istina imam slovo (T)-nesto je tackno imacu kao puna para udacu se za nekog bogatog ...i da imacu veliku ljubav sa osobom na slovo (N) xexexexexe msm strava... Posle je dosla moja tetka i ostisle smo kod mene da prave tortu moja mama i ona... Malo smo pricale a ne su pravile tortu ...Posle je dosao moj tata sa Tanjom i dosli su gagini klici ja sam se nes bas unervozila otisli smo kod baba petr ponovo itd.......Evo me sad kuci sedim na netu i cekam Tinu da doje ne fb ae sad cao a se vidimo sutra... ))

*****Ziwecu i bez tebe, bejbe, bejbe, ne brini.
Pa nisi ti na owom swetu nocas jedni.
Sredicu se ko nikad, bice ti zao ipak...

Idi od mene, nocas pamtim samo pobede.
Zar stvarno mislio si da pascu zbog tebe?
Neko me nocas prati, a ti si biwsi shwati...****** Tami Dnevnik *** Images28

Uploaded with ImageShack.us

[Vrh] Go down
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

*** Tami Dnevnik *** Empty
PostajNaslov: Re: *** Tami Dnevnik ***   *** Tami Dnevnik *** Icon_minitimečet kol 19, 2010 6:28 pm

18. 08. 2010..
Pa ustala sam na levu nogu.. Ceo dan mi je bio odvratan itd.. Posvadjala sma se sa tanjom zbog njene ljubomore... POsle je moja mama otisla na posao ,a moj tata je dosao... Pa smo otisli kod mog tece na rodjendan oda smo posle toga kika i ja otisle na plazu.. Tinu sam zvala ali se nije javljala .... ( A da pa ona je sad zauzeta) ali nis nema veze... na plazi je bilo ok Bio je onaj sa pirsingom sto se djao Tini ..a li nema veze Voda je bila topla ali napolje je bilo hladno , bili su veliki talasi itd. Oda je dosao moj drug Stole sa dusekom pa smo se zezali itd.. Kad smo se vratili otisle smo u grad bez Tine jer je ona bila god njenog Nixia ... U gradu je bilo super jedan fudbaler se nalozio na Kiku itd... Kad sam se vratila izasla sam napolje sa Tinom i ona mi je ispricala sta se desavalo kod Nixia kuci i kada mi je rekla da je bio Nikola tu bilo mi je krivo sto i ja nisam posla sa njom.....ali nema veze.. U gradu nas je sreo neki decko i poceo da se dere sto smo otkuljucavale kako on kaze njegov kafic ,a ustvari Vanja nam je dala kljuc d aidemo u WC....Dani su mi sve odvratniji nemam sta da radim nista se nedesava... Ali bar je neko drugi srecan ako ja vec nisam...!!

***NEKAD SEDIM SAMA CEKAM SRECU KAZU NECE ONA NAS, TESE ME KAZU KORACA ZA
NAMA...TAKO BEZE MI DAN ZA DAN...JA KO LUTKA TKANA SUZOM ANDJELA BEZ KRILA, ZIVIM
BAJKU CEKAM PRINCA JOS OD KAD SAM DETE BILA....***
*** Tami Dnevnik *** Images12p

Uploaded with ImageShack.us
[Vrh] Go down
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

*** Tami Dnevnik *** Empty
PostajNaslov: Re: *** Tami Dnevnik ***   *** Tami Dnevnik *** Icon_minitimesub kol 21, 2010 11:23 pm

19. 08.2010
Danas sam bas nervozna... nea nigde nista.. ceo dan sam provela kuci.. za kompom Tina je otisla u Pozerevac... alli nmvz i ovako e u zadnje vreme bas nevidjamo .... se.. Ceo dan je dosadan itd.. A da dobila sam pa me stomak jako boli tako da mi je jos gore ... itd...



20 .08.2010

Pa stomak me je probudijo ceo dan me je boleo... Isla sma kod sestre.. Ceo dan smo bile tamo
kasnije smo dosle kod mene da se spremamo za grad .. posto je njoj to bilo zadnje vece izlaska jer ide(tj. vraca se u Italiju) U gradu je bilo extra zezali smo se sa nekim Grcima naravno ko po obicaju pojeli su sav dupli sir tako da je Vanja posebno pekla za nas... Videl sam puno osoba... Naravno i hip hpl lika i onog Rumija..... bilo je super .... Lepo smo se zezale ispricale...Kiku je opet jurio onaj fudbaler... a ona ga je stalno ignorisala msm bas je k***a... Itd... Zadnje smo ostale dole i oko 2 smo dosle kuci... E da srela sma i onog od prosle godine sa turnira KADA SU ME KIKA I TINA OSTAVILE DA SEDIM PORE ONOG ITALJANA STO MIRISE NA BONI BONS PARJEN .. SVE JEDNO MIRISE NA ZVAKE....Kikaje srela Zeca... itd .. da ne ulazim u detalje...Da ima jedan zenski petko tako ga zovu zato sto vrcka dupetom kad ide itd.. to je to...

21.08.2010 Ustala sam rano jer me je stomak probudio ... Posle dorucka sam ponovo legla i ustala sam u tri sata.. Oda je dosla kika po neke stvari pa smo otisle kod Gage i pomagale joj da se spakuju.... itd....Posle je dosla moja mama , oda nam je baba Petra kuvala kafu i gledala snam u solju kako ona akze sve je dobro..... Posle smo igrale kare itd...Zezali smo se i smejali oda su se oni spremili i posli a mi smo dosli kuci ..itd tako je prosao dan nista posebno....Evo me sad kuci sedim na netu...


**** Ziwecu i bez tebe, bejbe, bejbe, ne brini.
Pa nisi ti na owom swetu nocas jedni.
Sredicu se ko nikad, bice ti zao ipak...****** Tami Dnevnik *** Avrillavignempg


[Vrh] Go down
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

*** Tami Dnevnik *** Empty
PostajNaslov: Re: *** Tami Dnevnik ***   *** Tami Dnevnik *** Icon_minitimepon kol 23, 2010 3:44 pm

Naslov: Re: *** Tami Dnevnik *** Danas u 2:43 pm
22.08.2010

E pa oavko ustala sam i nis nisam radila ceo dan sma bila na netu obisla svake forume...itd..Gledala neke filmo itd... Uvece sam zvala Tinu da izadjemo medjutim ona je vec bila kod Nixia itd... posle me je ona zvala da se vidimo oko 00:00 pa smo izasle tu ispred i ispricale smo se......itd...


23.08.2010

Pa kad sma ustala,zvala sam Tinu da ide smanom da kupim Nixiju poklon za rodjus... Otisle i brzo smo nalse poklon....Oda je ona dosla kod menen pa sma ja otisla kod ... Zatim nam je Tinina mama spremila gibanicu pa smo jele...Oda smo se dogovorile sta cemo da obucemo.. za rodjus .. Pa sma ja zvala drugaricu koja ide na rodju isto da me pegla.... Kasnije je dosla mmoja mama kod tetka Dace da se farbaju .. Naravno ja sma otisla kuci da se spremem posle je dosla Tina da se smikamo.... Oda mso otisle kod Marije pa me je ona peglala pa smo se cepale s anjenom mamom...Posle smo otisle jos koji krug pa smo otisle na rodjus kad smo stigle slikale smo se... itd.. Posle su mu dosli jos drugovi... I anravno jedan decko koj s emeni djao......Oda smo trazile Tina i ja da nam Nixi donese jedno pivo d appodelimo posto sam mu obecala da cemo da pijemo... posle druge..Kad nam je sipao pivo... svi su nas gledali .. ali nmvz..... Posle skoro vrc prve case pocele smo da pevao i Tina i ja.. bilo je etxra....( msm prvi put sam videla Tinu da peva narodnjake.. ali bilo je bas zabavno..) Oda je dosao Nixi i rekao da su nas pozdravila dva decka medju njima je bio i taj Nikola.... On me je skoro stalno gledao kad sam pila....i smejao se.... Posle smo Tina i ja otisle do wc-a i za sankom u nutra je sedeo onaj hip -hop lik( e4 da decko se zove Davor) Pa nam je rekao dobro vece.... Naravno ja sam popila vec jedno pivo .. Oda su pocele neke pesme narodnjacke kao sto je srce je moje violina.. i srecan ti rodjendan sunce moje drago.. itd.... Posle je Nixi dosao i rekao me ej da se decko sa sanka raspitivao oo meni... Oda smo TO JE BIO ON.... sTRASNO.....Oda smo mi otisle unutra ja sma pricala sa njim... Oda me je on pitao dali ja hocu d aidme da se prosetamo... I ja budala pristala... Sto je najgore rekla sam Tini da se vracam u petnaes do jedan a vratila sma s eu jedan i deset..... Sedela sma s anjim na tribine i pricali smo ... ovo drugo nije ni bbitno....Posle kad sam se vratila Tina je bila malo nadrkana.. nzm zasto nije htela da kaze..Samo znam da je popila i drugo pivo.. xexexexex ... itd posle smo dosle kuuci .. i naravno legle da spavamo .......Celu noc nisam spavala mislila sma na ono sto se desilo .. medjutim ujutru sam zaspala i evo me sad.... na netu sam ... ae pozicc do veceras...



***** SRECAN TI RODJENDAN SUNCE MOOJE DRAGO... Volim te volim.....****

http://hospoda-zabava.wz.cz/pivo.jpg.jpg
[Vrh] Go down
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

*** Tami Dnevnik *** Empty
PostajNaslov: Re: *** Tami Dnevnik ***   *** Tami Dnevnik *** Icon_minitimened kol 29, 2010 12:12 am

28.08. 2010

Ma probudila sma se jer je moja sestra pocela da suska nesto s anekim kesama....Pa sma posle nastavila ponoov da spavam.. Ustala sma oko 11:00. Posot sma bila sama sa setrom moj cale je doneo dorucak jela sma oda sma dosla na net.. gledlal sma neki film posle mi je odsao brat zezali smo se... Posle mi se Tina javila d aje stigla kuci... Pa sam otisla kod nje i evo me sad ponoov na netu sam....


*****Me Dices Que ya no
Te vas que nunca mas
Me dejaras despues de
lo Que me hiziste sufirir****


*** Tami Dnevnik *** 60954228
[Vrh] Go down
Sponsored content





*** Tami Dnevnik *** Empty
PostajNaslov: Re: *** Tami Dnevnik ***   *** Tami Dnevnik *** Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
*** Tami Dnevnik ***
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» **Tami** u vrucoj stolici...
» Ajde i ja da otvorim dnevnik...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
♡ Friends Always And Forever ♡ :: Off topic :: Dnevnici...-
Forum(o)Bir: